Skip links
Projekt sklepu e-commerce dla firmy Semco
Projekt szaty graficznej sklepu ze zdrową żywnością.
Projekt sklepu internetowego Semco
Sklep e-commerce w wersji mobilnej.

Sklep internetowy producenta olejów zimnotłoczonych Semco

Z firmą SemCo, jednym z głównych krajowych producentów olejów tłoczonych na zimno, wspópracujemy już ponad dekadę. Przez ten czas wypracowaliśmy już wspólną wizję prezentowania wysokiej jakości produktów firmy.

Klient

Semco

Usługa

Projekt sklepu e-commerce
Fotografia produktowa

SemCo niewątpliwie jest dla nas szczególnym klientem, dlatego przy każdym zleceniu staramy się wspiąć na wyżyny naszych możliwości. Wymagania ze strony włascicieli są duże, ale też praca przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze, co z pewnością sprzyja kreatywności.

Sklep internetowy

Dominującym elementem szaty graficznej nowego sklepu, zostały zdjęcia charakterystycznych butelek z olejami. Ponieważ oferta producenta jest dość szeroka, postanowiliśmy na stronie głównej zaprezentować jedynie wybrane produkty w formie nowości w sklepie. Istotnym elementem stała się też dobrze widoczna nawigacja, pozwalająca swobodnie poruszać się po poszczególnych zakładkach sklepu.

Otrzymując sporo zapytań od klientów o skład i przeznaczenie danych produktów, postanowiliśmy przygotować bardzo szczegółowe opisy każdego produktu z osobna.

Oprócz możliwości zakupienia olejów, klient może sporo dowiedziec się o ich przeznaczeniu i sposobie wykorzystania w kuchni dzięki sporej ilości artykułów, znajdujących się w zakładce Bolg.

Fotografia produktowa

Aby urozmaicić i zwiększyć atrakcyjność poszczególnych podstron w sklepie, postanowiliśmy wykonać dla każdego produktu zdjęcia w stylistyce Flat Lay.

Kompozycje w stylistyce Flat Lay (flat=płasko, lay=układać), to zdjęcia wykonane od góry. Najczęściej spotykane są na Instagramie, ale nierzadko również na różnej maści blogach kulinarnych.

Na potrzeby nowego sklepu internetowego Semco przygotowaliśmy podobną sesję, prezentującą w ciekawy sposób wszystkie produkty. Głównym zadaniem było stworzenie odpowiedniej scenerii. Oprócz różnej maści gadżetów oraz potraw, wzbogacających tło, musieliśmy jeszcze przygotować własnoręcznie podkłady. Pracy było sporo, ale udało się uzyskać efekt, który w unikalny sposób prezentuje produkty firmy Semco.

Zobacz inne realizacje

Zobacz
Przesuń