Skip links

Strona One Page

Jak sugeruje nazwa, ONE Page to jednostronicowa strona internetowa. Znajdują się na niej wszystkie niezbędne informacje, np. krótki opis działalności, opisy usług czy produktów, informacje kontaktowe itp.

Najważniejszą zaletą pojedynczej strony internetowej jest jej wygoda. Czytelnicy i goście mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują na tej stronie, nie musząc przeskakiwać z jednej podstrony na drugą, aby znaleźć interesującą ich treść. Użytkownicy mogą szybko przejść do różnych sekcji strony bez ponownego jej ładowania.

Ponadto, aby wyświetlić wszystkie sekcje strony w urządzeniach mobilnych, wystarczy jedynie przewijać ją w dół lub górę, co sprzyja przeglądaniu takiej strony w telefonach komórkowych.

Na stronie ONE Page możesz zaprezentować swoją ofertę, zamieścić opis działalności, a także zdjęcia produktów lub realizacji. Ponadto można wzbogacić tego typu stronę zamieszczając dane kontaktowe z zaznaczoną lokalizacją firmy lub prezentując opinie klientów, którzy skorzystali już z usług Twojej firmy.

Stona jednostronnicowa, tzw. ONE Page będzie odpowiednia dla Ciebie jeśli:

  • chcesz przedstawić klientom w skondensowany sposób najważniejsze zalety podjęcia współpracy z Twoją firmą,
  • świadczysz usługi lub oferujesz małą ilość produktów,
  • prowadzisz działalność ograniczoną do niedużego regionu,
  • chcesz zainteresować klientów najważniejszą pozycją ze swojej szerokiej oferty
  • zależy Ci na udostępnieniu klientom łatwego sposobu na skontaktowanie się z Twoją firmą, np. za pomocą formularza kontaktowego

 

 

Realizacje

Zobacz
Przesuń